PARİS ÇEKİLİŞİ İÇİN SON HAFTA

PARİS ÇEKİLİŞİ İÇİN SON HAFTA

Silmo İstanbul Optik Fuarı bu yıl ziyaretçilerini Paris seyahati ile ödüllendiriyor. 13-16 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan Silmo İstanbul, ziyaretçileri arasından yapılacak çekiliş ile kazanan 5 çifti Paris’e davet ediyor. Ziyaretçilerimizin çekiliş hakkına sahip olabilmeleri için sadece  www.silmoistanbul.com adresinden Fuar Giriş Kartlarını online olarak temin etmeleri ve fuara giriş yapmaları yeterli olacaktır.

ÇEKİLİŞ KURALLARI

  • Çekilişe hak kazanabilmek için ziyaretçilerimizin silmoistanbul.com adresinden online olarak giriş kartını almaları gerekmektedir. Fuara giriş kartını online olarak almayanlar çekilişe katılamayacaklardır.
  • Yaka kartını online olarak alan kişiler 13-16 Aralık 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Silmo İstanbul Optik Fuarı’na giriş yaparak çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır. Yaka kartını online alıp fuara giriş yapmayan kişiler çekilişe katılamayacaklardır.
  • Fuara giriş kartı alırken zorunlu bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Tarafınızca doldurulan bilgiler eksik veya hatalı olduğu taktirde sizinle iletişim kurulamayacağından dolayı çekiliş hakkını kaybedeceksiniz.
  • Giriş kartı alan kişilerin çekilişe katılma hakkına sahip olmaları için optik mağaza sahibi veya çalışanı olması zorunludur. (Çekilişten sonra kişilerin Vergi Levhası veya Sgk Ücret Bordrosu’nu beyan etmesi gerekmektedir.)
  • 30 Ocak 2019 tarihinde kazanan talihliler web sitemizden açıklanacaktır. Kazanan kişilerle iletişime geçilecektir. Çekiliş açıklandıktan sonraki 10 gün içerisinde kazanan kişilerin haklarına sahip olabilmeleri için gerekli evrakları tarafımıza beyan etmeleri zorunludur.
  • Kazanan kişiler Ağustos ayının ilk haftası pasaportunu tarafımıza beyan etmelidir. Vize işlemleri için davetiye mektubu, uçak ve otel rezervasyonları tarafımızdan sağlanacaktır. (Misafirleriniz için aynı işlemler tarafımızca yapılacaktır.)
  • Uçak bileti ve konaklama dışındaki tüm harcamalar (şehir içi seyahat masrafları vs.) kazanan talihliye aittir.