SİLMO İSTANBUL 2018 PARİS SEYAHATI ÇEKİLİŞİNİN SONUÇLARI AÇIKLANDI!

SİLMO İSTANBUL 2018 PARİS SEYAHATI ÇEKİLİŞİNİN  SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Silmo İstanbul 2018 Optik Fuarı’na web üzerinden eksiksiz bir şekilde kayıt yaparak giriş yapan ziyaretçiler (Türk optik mağaza sahibi/çalışanı) arasından yapılan çekilişle, Paris Seyahati kazanan 5 şanslı isim açıklandı. Talihliler, 27-30 Eylül tarihleri arasındaki Silmo Paris Optik Fuarı’na yanlarında getirebilecekleri bir kişi ile katılabiliyor. 3 gece 4 gün sürecek olan bu harika tecrübenin gidiş-dönüş uçak biletleri ve konaklama masrafları Silmo İstanbul tarafından karşılanıyor. Silmo İstanbul ailesi ve 4 your eyes Optik Magazin dergisi olarak tüm şanslı isimleri kutluyoruz.

  • Kazanan kişilerin 18 Şubat 2019 tarihine kadar optik mağaza sahibi ise vergi levhasını, optik mağaza çalışanı ise Sigortalı Hizmet Dökümünü info@silmoistanbul.com mail adresine göndermeleri (çekiliş şartları uygunluğu için) zorunludur. Bu belgeleri 18 Şubat 2019 tarihine kadar tarafımıza beyan etmeyen talihlilerin hakları yedek talihliye devredilecektir.
  • Kazanan kişiler beraberindeki kişi ile Ağustos ayının ilk haftası içerisinde pasaport bilgilerini (fotokopi) tarafımıza uçak biletleri ve konaklama için beyan etmelidir. Talihlilerin vize (Schengen) başvurusu işlemleri için davetiye mektubu tarafımızdan temin edilecektir. Tüm talihlilerin uçak ve otel konaklamaları tarafımızdan sağlanacaktır.
  • Uçak bileti ve konaklama dışındaki tüm harcamalar (Şehir içi seyahat masrafları vs.) kazanan talihliye aittir.